Предупреждение
  • JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/purinova/web/purinova.in.ua/public_html/images/certyfikate
Внимание
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/certyfikate

Пінополіуретан - компоненти ППУ.

Пінополіуретан - компоненти ППУ.

Uncategorised

Purios - переваги технології утворення пінополіуретану

Переваги компонентів пінополіуретану ППУ Purios – провідного виробника з ЄС Purinova (Польща) грунтуються на дотриманні технології виробництва фундаментальному багаторівневому контролю за якістю отриманих компонентів, що є сировиною для отримання високотехнологічних систем піни пінополіуретану.

Пінополіуретан - що вироблений, на сучасному не шкідливому спінювачі HFO, на відміну від 141 фреону, що заборонений в Європі з 2008 року, забезпечує:

 

  • якісно інший рівень дотриманні технології виробництва пінополіуретану,
  • триваліші теплоізоляційні властивості,
  • екологічність, – не руйнує озоновий шар Землі,
  • стабільну структуру (не тріскає не зсідається),
  • рівномірність спінювання пінополіуретану ППУ,
  • кількість закритих комірок не менше 95% в структурі ППУ,
  • кращий вихід пінополіуретану з однієї системи пінополіуретану (одного комплекту 230 кг поліолу +250 кг ізоціанату), наприклад:

PuriosH (38-40кг/м.куб) – 1 комплект 230+250 кг чесний вихід 12-13 м.куб.

PuriosET (8-12 кг/м.куб) – 1 комплект 220+250 кг вихід 38-41 м.куб

Як досягти оптимального результату?

Треба памятати що, пінополіуретан спінюється і в одноразовому стаканчику, якщо змішати поліол та ізоціанат олівцем хімічна реакція дає негайний wow ефект, саме таке враження справляють численні ролики в Youtube, але до справді якісного, технологічного, довговічного пінополіуретану дуже далеко. Технологія утворення пінополіуретану заснована на кількох основних моментах:

  1. Точному прецезійному дозуванні двох компонентів А і Б
  2. Попередньому підігріву компонентів до вказаних виробником температур.
  3. Правильному змішуванні при робочому тиску 70-90 атмосфер.

Є ще й додаткові вимоги до технології спінювання пінополіуретану, але без вищевказаних процедур, якість, довговічність піни ППУ буде умовною, розхід компонентів буде в кілька разів вище стандартного, що суттєво збільшить вартість отриманого ППУ.

Для отримання якісного довговічного пінополіуретану потрібно:

  1. Якісна сертифікована сировина – маємо Purios
  2. Технологічне обладнання високого тиску – пропонуємо Gama
  3. Обізнаний професійний технолог – навчаємо тонкощам технології та обладнання.

Виробництво якісного пінополіуретану справа складна і недешева, початковий комплект обладнання високого тиску коштує понад 10 тисяч Євро, сировина компоненти пінополіуретану від 3 євро/кг, тому правильність підходу заощадить у майбутньому чималі кошти.

В асортименті Purinova, найрізномантініші напилювані та заливні системи пінополіуретану різної щільності, та призначення.

Запрошуємо до співпраці, ТОВ "Медіа-Пласт Україна" Ексклюзивний представник Spzo.o. Purinova в Україні

www.purinova.in.ua

+380664035050

+380684235050

Пінополіуретан та компоненти ППУ.

Пінополіуретан (ППУ) - ізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності, в якому тільки 3% від обсягу ППУ складаються з твердого матеріалу, що є каркасом з ребер і стінок, решта 97% складають закриті пори, заповнені ізоляційними газами і повітрям, які є поганим провідником тепла.  Пінополіуретан (ППУ) - це двокомпонентна суміш складається з:
    • Ізоціонатного компонента (компонента «Б»).
    • Поліольних компонентів (компонента «А»), що містить поліоли, каталізатори, стабілізатори, спінювач і антипірени

В результаті синтезу компонента А і компонента Б (обидві речовини є похідними нафти) отримують пінополіуретан, а за рахунок зміни рецептури та режимів переробки вдається отримати великий асортимент кінцевих продуктів - від м'яких еластичних матеріалів до жорстких і твердих, з різними густиною і фізико-механічними параметрами.
Пінополіуретан (ППУ) - має високий ступінь зчеплення з різними будівельними матеріалами такими як: цегла, метал, деревина, штукатурка, бетон, плівки і т.п. Пінополіуретан (ППУ) - матеріал, стійкий до кислотних і лужних середовищ, не схильний до гниття, цвілі і дії гризунів та комах, не впливає на фізіологію людини, що підтверджують сертифікати видані державними органами по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.
Пінополіуретан (ППУ)- або поліуретанова піна - теплоізоляційний матеріал, який дозволяє покривати поверхні будь-якої складності і форми, повторюючи в точності конструкції і отримуючи покриття без єдиного стику з високим ступенем вологостійкості, додатковво забезпечуючи хороший рівень гідроізоляції та шумопоглинання, перешкоджаючи при цьому утворенню корозії. Пінополіуретан (ППУ) - матеріал з гарантованим терміном служби від 25 років.
В даний час розрізняють наступні види пінополіуретанів: жорсткий, еластичний і інтегральний. Головними споживачами еластичних ППУ - є звичайно ж меблева промисловість і машинобудування; жорстких ППУ систем - будівництво, холодильна техніка, кораблебудування.
Сфера використання пінополіуретану дуже і дуже широка, і охопити всі напрямки в рамках однієї статті не вдасться. Але постараємося розібрати основні з них, де пінополіуретан отримав широке поширення і зустрічається кожному з нас практично повсякденно. Хоча ми і не замислюємося про це - але без полімерів і поліуретану зокрема наше повсякденне життя дуже сильно б змінилася.

Отже, пінополіуретан використовується:

- У автомобільній промисловості в якості наповнювача автокрісел і шумоізоляції салону транспортних засобів;

- У меблевій та легкій промисловості в основному використовуються так звані м'які пенополіурітани у вигляді наповнювача і матеріалу прокладки м'яких меблів, подушок, матраців, при формуванні манекенів. З причини того, що ППУ варіюється по щільності, - це позначається на рівні пружності кінцевих виробів;

- У м'яких дитячих іграшках теж, вельми часто, використовують саме ППУ в якості наповнювача - це легко пояснюється тим що даний матеріал повністю екологічно і біологічно нейтральний;

- У взуттєвій промисловості, для супінаторів та інших елементів взуття;

- В якості холодо-ізолятора в побутових, а так само торгових холодильниках, великих холодильних камерах і в транспортній холодильній техніці;

- В якості теплоізолятора в магістральних трубопроводах, а також ізоляції низькотемпературних трубопроводів хімічної промисловості;

- При будівництві швидко-монтованих промислових, та цивільних конструкцій (у складі сендвіч панелей);

- Ну і звичайно ж, однією з обширних сфер використання ППУ є застосування його в якості теплоізоляції, акустичної та гідроізоляції при будівництві, капітальному ремонті житлових будинків, складів, ангарів, приватних заміських будинків, виробничих цехів, гаражів та інших будівель.

Дослідження показали, що Пінополіуретан (ППУ) більш універсальний в застосуванні, ніж ПВХ, пінополістирол або мінеральні вати. Наприклад, у США використання пінополіуретану в якості утеплювача даху, покрівлі почали використовувати з початку 70-х років минулого сторіччя, а в даний час частка ППУ на ринку теплоізоляції промислових і адміністративних будівель більш ніж значна. Споживання жорстких ППУ в 1975 р. в США склало 163 тис. тонн з них на цілі будівництва 55%, виробництво холодильнихь камер і приладів - 20%, решта розподілилася в транспорті, ракетній і космічній техніці та інших галузях промисловості.
ПРИКЛАД: Покрівля 2-го за величиною в світі стадіону з куполоподібним дахом (185 000 м2) в Луїзіані (США) була побудована із застосуванням технології напилення ППУ в 1974 році. В 1989году проведена заміна вuteplenie mansardy1 bерхнього захисного шару, після чого покрівля продовжує нести свою службу, не маючи жодного протікання.
Застосування ППУ дозволяє збільшити корисний об'єм виробів, будівель і споруд за рахунок зменшення в 2-2,5 рази товщини теплоізоляції в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами.

Де застосовувати?

• Для утеплення веранд, горищ, стін і дахів заміських будинків і дач;
• Балконів, лоджій, металевих ангарів, контейнерів, гаражів і торгових павільйонів;
• При виготовленні і ремонті яхт, катерів, трейлерів і рефрижераторів;
• В якості герметизуючої піни;
• Для зазорів, тріщин, порожнин і стиків у всіх будівельних застосуваннях;
• По периметру вікон і дверей, по стику стін і перекриттів;
• Для ізоляції та герметизації каналів, з'єднань.

Пінополіуретани відрізняються високими технологічними можливостями, стійкістю до корозії, впливу хімічних середовищ, радіації, атмосферних факторів. Вони мають високі теплоізоляційні властивості, високу міцність, широкий інтервал робочих температур, малу водопроникність і паропроникність. Геометричні розміри комірок і властивості газу, який їх заповнює, впливають на теплоізоляційні характеристики пінополіуретанів. У закритокомірчастих пінополіуретанів високі теплоізоляційні характеристики. Пінополіуретан, спінений фреоном, має низький коефіцієнт теплопровідності, який збільшується протягом 30 років експлуатації. Відбувається це внаслідок поступової дифузії фреону.
Пінополіуретан, як і інші матеріали, має теплостійкість - здатність витримувати підвищену температуру, і морозостійкість - здатність витримувати знижену температуру. Діапазоном робочих температур є інтервал між цими двома характеристиками.
При необхідності діапазоном робочих температур пінополіуретану можна варіювати. Якщо додати модифікований поліізоціонат, то теплостійкість жорстких і еластичних пінополіуретанів підвищиться до 320 ° С і при цьому збережеться 45-65% початкової міцності. Для теплової ізоляції використовують теплостійкі пінополіуретани щільністю 30-650кг /м². Від розміру та напрямків комірок, залежить міцність пінополіуретану, який використовується в конструкціях, що працюють при низьких температурах. Міцність жорстких пінополіуретанів знижується при зменшенні температури -160 ° С, а міцність еластичних навпаки збільшується. Деякі види еластичного пінополіуретану міцніші при температурі 30 ° С, ніж при температурі 25 ° С, а максимально міцні при температурі 53 ° С. При такій температурі еластичний пінополіуретан поводиться як жорсткий.
Деякі види пінополіуретану працюють при температурі +160° до 200 ° С. Температурний коефіцієнт лінійного розширення твердих і еластичних пінополіуретанів вищий, ніж у металів. Для того щоб запобігти виникненню температурних напружень і компенсувати різницю температур, в конструкції, виготовлені із застосуванням жорстких пінополіуретанів додають шви з еластичних пінополіуретанів. Таким чином, при зниженій температурі еластичний пінополіуретан в шві буде поступово розширюватися, заповнюючи отвір. Пінополіуретани використовуються в якості амортизаційного матеріалу в авіаційній і радіоелектронній промисловості.
У всьому світі визнано полімером № 1 і відноситься до класу газонаповнених пластмас. Він на 96% має закрито-пористу структуру, що забезпечує низькі показники волого-поглинання (водо-поглинання матеріалу з поверхневою плівкою при вологості 98% за 24 години - 0,04% або 2г/м2). Напилення ППУ проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання для пінополіуретану високого тиску. Бригада з 3-х чоловік в день виконує до 500м2. Вимоги до поверхні, що утеплюється полягають в наступному: поверхня повинна бути сухою, чистою, не замасляною, без слідів активної корозії і обов'язково теплою (температура не нижче + 10 град. За Цельсієм). Зовні робота виглядає, як процес фарбування за допомогою пульверизатора і дозволяє наносити ППУ - теплоізоляцію на поверхні будь-якої складності і конфігурації.
Для напилення використовуються двокомпонентні пінополіуретанові системи (компоненти: ізоціонат і поліол). Безпосередньо після змішування компонентів на виході з установки, починається хімічна реакція. У результаті реакції суміш спінюється і твердне протягом декількох секунд, утворюючи синтетичний матеріал - ППУ.
Сам процес безперервного напилення приводить до утворення безшовного (немає температурних містків) ізолюючого водонепроникного покриття будь-якої товщини (виходячи з технічних вимог), що забезпечує тепловий захист. Готове покриття не можна використовувати повторно, що робить його марним для розкрадачів. Для додаткового захисту поверхні поліуретанових покриттів від дії сонячної радіації та УФ проміння, використовується ряд фарбувальних або облицювальних матеріалів, що широко застосовуються в будівництві.
В основному теплоізоляційні матеріали на 85-90% складаються з повітря, тому набагато зручніше і вигідніше виготовляти утеплювачі на місці будівництва. Це призводить до зниження транспортних витрат, тому що витратні матеріали поставляються на об'єкт в рідкому вигляді. Завдяки високій швидкості виробничого процесу, відпадає необхідність в трудомісткому процесі побудови допоміжних риштувань. Роботи виконуються за допомогою високотехнологічного обладнання високого тиску за короткий час з гарантією 25 і більше років. Технологічність, економічна доцільність і зручність - очевидні.

Наші контакти

ТОВ "Медіа-Пласт Україна"

ексклюзивний представник Purinova Sp. z o.o. в Україні

static map

ТЕЛЕФОНИ
+38 (066) 403-50-50
+38 (068) 423-50-50
т/ф +38 (03736) 44-490
АДРЕСА
вул.Першотравнева, 28-А, смт.Лужани,
Чернівецька обл., Україна, 59342

 

 

 

Компоненти Пінополіуретану

Основою для отримання пінополіуретану є рідкі складові (поліоли і поліізоціанати) різного ступеня в'язкості, при змішуванні яких в необхідному співвідношенні відбувається хімічна реакція синтезу полімеру з одночасним його спінюванням і затвердінням.

Поліольний компонент - суміш простих і складних поліефірів, амінних каталізаторів, стабілізаторів, антипірену, води або фреону, в якості хімічного спінювання. Упаковка: металеві 200 л. бочки. Умови зберігання: компонент «А» зберігають в критих сухих складських приміщеннях в герметично закритій тарі при рекомендованій температурі не вище +30°С. Гарантійний термін зберігання: 9 місяців. Транспортування: всіма видами транспорту, не є небезпечним вантажем.

Поліізоціанат (ізоціанати) - темно-коричнева рідина. Використовується як компонент «Б» в заливних і напилюваних системах для виготовлення жорсткого термоізоляційного пінополіуретану.
Рекомендації по зберіганню: компонент чутливий до вологи. Температура зберігання Поліізоціанату повинна становити від +20 до +35°С. Максимальний термін зберігання поліізоціанату становить 9-12 місяців. Упаковка: Металеві бочки 230 кг поліол та 250 кг ізоціанат нетто Виробник: PURINOVA - Польща. Транспортування: всіма видами транспорту, не є небезпечним вантажем.  

Жорсткі напилюванні ППУ системи (поліоли і ізоціанати)

Подробнее

Полімочевина

Полімочевина - то еластомер, виведений з реакції продуктів ізоціанату. Вельми міцне і довговічне покриття, яке може бути нанесено практично на будь-яку основу. Зовні полімочевина схожа на щось середнє між пластмасою і гумою. Полімочевина має високу хімічну стійкість до нафтопродуктів, неконцентрованих кислот і лугів, дуже високі показники абразивної стійкості. Наноситься полімочевина методом напилення.

Полімочевина - ПЕРЕВАГИ, ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ

Поліурія або полімочевина це еластомірне покриття з високими техніко-експлуатаційними властивостями, що йде на зміну традиційним покриттям. Наносити цей матеріал легше і швидше, він більш економічний і розрахований на довший термін експлуатації. Прекрасна адгезія до будь-яких поверхонь і матеріалів: бетон, метал, геотекстиль, дерево, асфальт, поліуретан, епоксидна смола і т.д.

Подробнее

Системи ППУ - відкрита комірка

Пінополіуретан з відкритими порами застосовується в основному для ізоляції всередині будівлі , структура ППУ менше 90% відкритої пористості. Вана характеризується відмінною паропроникністю 25%, дифузійним опором, так що волога затримується в ізоляційному шарі. Низька щільність продукту забезпечує те, що пінополіуретан не несе навантаження на конструкції будівлі. Ще однією важливою перевагою відкрито-коміркового ППУ є те, що використовується сучасний європейський піноутворювач в даному випадку вода, за допомогою якої термоізоляція екологічна, стабільна та служить тривалий термін, - понад 30 років. Така теплоізоляція непроникна для протягів, пилу та інших забруднюючих речовин, а також зводить до мінімуму шум зовні. Завдяки своїй низькій теплопровідності (λ = 0,034 Вт / м2К) відкрито-комірковий ППУ є утеплювальним матеріалом з дуже хорошою теплоізоляцією, що в епоху пасивного будівництва та екологічної безпеки є дуже важливим інструментом будівельників для забезпечення найкращих термоізоляційних та акустичних властивостей пасивного дому, а такох швидко і якісно вирішує питання теплоізоляції каркасних будинків та модульних споруд.

Подробнее

Системи ППУ - закрита комірка

Пінополіуретан із закрито-комірчастою структурою широко використовується, у будівництві промисловості та сільському господарстві. Він використовується не тільки для утеплення, теплоізоляції, гідроізоляції та звукоізоляції, але й для виробництва готових виробів:

 

 

  • сендвіч-панелей,
  • всіх видів оздоблювальних матеріалів,
  • для теплоізоляції обігрівального та холодильного обладнання
  • для виробництва попередньо ізольованих труб,
  • товарів широкого вжитку, дорожнього будівництва, бджолярства, будівельних та оздоблювальних матеріалів, інструментів та оснастки для промисловості,

скрізь де потрібен легкий, сучасний, витривалий матеріал. Залежно від передбачуваного використання, щільність продукту становить від 35 до 300 кг/м3 і структура його комірок на 95% є закритою. Закрито-комірчаста структура ППУ характеризується незначним поглинанням вологи, високою стійкістю до стискування і використовується в широкому діапазоні температур від -80 до +135 С. У порівнянні з піною з відкритими порами, вона має низьку теплопровідність (λ = 0,019 - 0,022 Вт / м2К) ідеально підходить для утеплення та гідроізоляції. 

Це ефективний матеріал для тепло-, звуко та гідро- ізоляції:

  1. мансардних, скатних та плоских дахів
  2. фундаменту, підлоги та перекриття
  3. стін та стелі 
  4. технологічних резервуарів, та будь-яких металічних конструкцій
  5. промислових холодильників
  6. овочесховищ та сушильних камер
  7. трубопроводів, теплотрас, бойлерів, теплоакумуляторів, котельних
  8. об'єктів нафто-газового комплексу
  9. зерносховищ та тваринницьких приміщень
  10. модульних та каркасних споруд
  11. сендвіч-панелей, тощо.

Скрізь де необхідна:

  1. Економія, 3 операції за одне нанесення: теплоізоляція, гідроізоляція, шумоізоляція
  2. безшовність покриття, що дає відсутність містків холоду
  3. надійність шару, гарантія 25 років (термін експлуатації понад 50 років)
  4. скорочений час виконання робіт
  5.  відсутність додаткових затрат на привезення та монтаж
  6. найменші показники теплопровідності λ = 0,019 - 0,022 Вт / м2К

МИ РЕКОМЕНДУЄМО:

•    Purios H08
•    Purios W
•    Purios HR
•    Purios HO
•    Purios 20/30 S
•    Purios ET
•    Purios 20/10 Z
•    Purios F
•    Purios E

Переваги напилення пінополіуретану (ППУ) при утепленні:

  • напилений пінополіуретан не має швів, стиків, зазорів, покриття суцільне і безшовне, що значно знижує втрати тепла
  • ППУ не потребує додаткових елементів кріплення, які зазвичай виступають містками холоду
  • пінополіуретан екологічно чистий і не викликає алергічних реакцій
  • термін служби пінополіуретану становить від 25 до 50 років, що значно вище ніж у класичних утеплювачів
  • в пінополіуретані не розмножуються грибки і бактерії, його не їдять гризуни
  • напилений шар пінополіуретану служить додатковою вібро- та звукоізоляцією
  • низький коефіцієнт теплопровідності (0,021 Вт / м * К), значно економить енергію і зменшує затрати на отоплення;
  • пінополіуретан напилюється безпосередньо на утеплювану поверхню і не вимагає її підготовки (тільки обеспилювання)
  • при напиленні пінополіуретан (ППУ) має високу адгезію (1-2 кг/см2) до всіх будівельних матеріалів
  • пінополіуретан не вбирає воду і не пропускає водяної пари - немає потреби у додаткових шарах паробарьєрів та вологозахисту
  • ппу напилюється на поверхню будь-якої конфігурації, повторюючи її рельєф
  • менша в порівнянні з конкурентами необхідна товщина шару утеплювача дозволяє економити місце
  • висока швидкість робіт - метод напилення пінополіуретану (ППУ) дозволяє обробляти до 500 м2 за робочу зміну
  • можна напилити матеріал будь-якої щільності від 15 до 500 кг/м3, виходячи їх поставлених завдань
  • починаючи з щільності 50 кг/м3 пінополіуретан служить як додатковий гідроізоляційний шар
  • пінополіуретан можна не тільки напилювати на відкриті поверхні, його можна заливати у важкодоступні порожнини і зазори.

Напилення та заливання пінополіуретану ППУ з 70 - років широко застосовується в США, Канаді, Європі та країнах Скандинавії, де багато житлових будинків, промислових та сільськогосподарських обєктів, овочесховищ та холодильників, утеплюють саме Пінополіуретаном який служить без втрат своїх властивостей та характеристик до цього часу, що ще раз доводить: ПІНОПОЛІУРЕТАН (ППУ) - ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ МАЙБУТНЬОГО!

Збереження металічних конструкцій

Металеві конструкції, застосовувані при будівництві, повинні бути надійно захищені від впливу навколишнього середовища, в першу чергу, від корозії.
Корозія металу є фізико-хімічною реакцією матеріалу з довкіллям, під впливом якої властивості металу змінюються. Даний процес і призводить до пошкодження металу або корозії. Корозія металу призводить не тільки до безповоротних втрат, а й до передчасного виходу з ладу дорогих і відповідальних виробів і споруд, до порушення технологічних процесів і простоїв обладнання. Саме тому одне з найважливіших місць у будівництві займає захист металу від корозії.

Подробнее

Log in