Утеплення каркасно-щитових та модульних споруд ППУ
ЧОМУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ППУ ДЛЯ каркасно-щитових БУДИНКІВ вигідна зі ВСІХ сторін? Переваги такого будинку :
- Мала вага. Каркасно-щитові будівлі - досить легкі, тому не потребують ґрунтовного фундаменту, пінополіуретан має такий же плюс. Вирішуючи питання, як приступити до утеплення стін каркасного будинку з урахуванням такого важливого нюансу, цей показник враховується в першу чергу.
- Висока швидкість будівництва. Напилення ППУ не затягує термін здачі готового об'єкта, так як потрібно всього кілька годин, щоб обробити всі стіни (300-600 кв. м за одну зміну - стандартна швидкість для бригади компетентних операторів ППУ).
- Готовність до декоративних робіт. Відомо, що каркасно-щитові будинки готові до обробки відразу після монтажу: вони не схильні до усадки і мають рівні поверхні. Тому, якщо вибрати ППУ в якості матеріалу для утеплення стін будинку, то можна зберегти таку перевагу: не потрібно ніякої підготовки ні до, ні після напилення.
- Екологічність. Пінополіуретан має органічний склад, не виділяє шкідливі для здоров'я і природи речовини.
- ППУ не збільшує товщину стін, зберігаючи корисний об'єм приміщень. Інші утеплювачі (наприклад теплоізоляційні плити) необхідно кріпити до стін будинку досить товстим шаром.
Напилення ППУ дозволяє забезпечити МІНІМАЛЬНИЙ шар у порівнянні з усіма іншими існуючими на сьогоднішній день утеплювачами. Всього 50 мм пінополіуретану проти:
- 120 мм мін. вати;
- 150 мм пінополістиролу;
- 380 мм пінобетону.
Тому напилювати ППУ можна і по внутрішніх стінах. Нівелюємо недоліки будинку.
- Зниження гігроскопічності будівлі і (як наслідок) гниття. ППУ
позбавляє від зайвих тимчасових і фінансових витрат на паро-і гідроізоляцію, тому що жорсткий пінополіуретан прекрасно
справляється з цими функціями сам по собі. У той час як інші види
утеплювачів для стін (зокрема мінеральна вата) гідрофобні і вимагають створення додаткового шару (зазвичай використовують пергамін); - Ефективне зниження теплових втрат. Каркасно-щитові будинки від початку розраховані на додаткове утеплення, оскільки не відповідають українським нормам по теплозахисту.
Використання ППУ не тільки відповідає СНиП з енергозбереження, але і в 1,7 разів випереджає показники. Такий результат вдається досягти завдяки самому низькому коефіцієнту теплопровідності (0,019-0,025 Вт/мк) - в цьому у пінополіуретану немає рівних; - Підвищення біологічної та хімічної стійкості. Утеплення каркасного будинку за допомогою
ППУ дає можливість протистояти впливу цвілі, мікроорганізмів, гризунів, коренів дерев,
агресивних хімічних середовищ, атмосферних опадів; - Усунення містків холоду. Напилення пінополіуретаном створює безшовний монолітний
шар на будівлях будь-якої конфігурації. Це - найвдаліший варіант для захисту кутових стиків
стін каркасного будинку, які неможливо ефективно закрити утеплювачами у вигляді панелей; - Підвищення міцності. Навіть тонкий шар ППУ надає додаткову жорсткість всій конструкції;
- Поліпшення показників пожежної безпеки. ППУ входить у категорію важкогорючих
матеріалів: ступінь займистості - В1. Пінополіуретан горітиме тільки в тому місці, куди піднести полум'я. На випробуваннях відразу після того, як прибирали факел, ППУ гаснув і не підтримував горіння тлінням.
Докладніше про технологію напилення ППУ для каркасно-щитового будинку ви можете дізнатися у кваліфікованих фахівців нашої компанії. Оператори проходили стажування в Європі, де метод використання пінополіуретану в якості утеплювача давно зарекомендував себе як найефективніший і вважається найбільш затребуваним в будівельній сфері.
View the embedded image gallery online at:
https://purinova.in.ua/tekhnologiji/gotovi-tekhnologichni-rishennya/uteplennya-karkasno-shchitovikh-ta-modulnikh-sporud-ppu.html#sigProIdf9505d14d7
https://purinova.in.ua/tekhnologiji/gotovi-tekhnologichni-rishennya/uteplennya-karkasno-shchitovikh-ta-modulnikh-sporud-ppu.html#sigProIdf9505d14d7